Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Muscletech 100% Mass Gainer

BUILD MUSCLE, SUURENDATUD TUGEVUS JA KASUTAMINE

Tugevdatud teaduslikult valideeritud lihaskoormuse ühendiga (kreatiin), mis aitab suurendada lihase suurust ja tugevust ning aitab kiirendada lihaste taastumist

Rohkem infot

Uus

65,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Toote kõrgläiked:

  • Katsetatud ainetel oli palju rohkem lihaseid.
  • Aitab ehitada massi, suurendada jõudu ja kiirendada taastumist.
  • Pakub 50 g kvaliteetset valku ja 261 g energiatarnivaid süsivesikuid.
  •  Lisatud on BCAA-sid, olulisi vitamiine, mineraale, glutamiini ja kreatiini.

Uus võimsusega massi kujundamise valem 100% Premium Mass Gainer aitab teil täita oma unikaalseid kalorikohaseid vajadusi, pakkudes iga-aastasel serveerimisel tohutult 1,270 kalorit, sealhulgas 50 grammi kõrgekvaliteedilist valku ja 261 grammi energiatarnivaid süsivesikuid. See sisaldab isegi olulisi vitamiine, mineraale, aminohapete täielikku spektrit ja teaduslikes uuringutes näidatud ühendit, mis aitab suurendada lihase suurust ja tugevust - nii et teate, et see töötab!

Teaduslikult tõestatud, et see aitab suurendada massi 100% Premium Mass Gainer pakub kõike, mida soovite oma suurema ja tugevama raami ehitamiseks, mida olete alati oma koolitusprogrammi raames soovinud! Tegelikult saavutasid ühe teadusliku uurimusega subjektid, kes võtsid 2 000 kalorit (leitud ligikaudu 1,5 portsjoni 100% Premium Mass Gaineri poolt), oluliselt rohkem lihaseid kui kontrollrühmas. Samal uuringus lisasid uurijad oma rinnale ja kätele ka rohkem suurust! Tänu tõeliselt täiuslikule, suurepärase maitsestamise massiväärtusvalemile, mis tõesti toimib, täiustage 100% Premium Mass Gainer'i täna!

Lisainfo

Kaal 12lbs
Portsjonid 16
Vorm Pulber

5 other products in the same category: