Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Muscletech Mass-Tech

Mass-techil on rohkem valku, paremaid kaloreid ja suuremaid tulemusi

Ehita tugevus kiiremini

Erinevalt teistest juhtivatest võidukatest, mis sisaldavad kreatiini vähe või ei sisalda, pakub MASS-TECH 10-grammi kliiniliselt valideeritud annust tugevuse suurendamiseks.

Rohkem infot

Uus

50,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Mass-techil on rohkem valku, paremaid kaloreid ja suuremaid tulemusi

Kõrgkvaliteetne massikasvataja

Tutvustame teile “kuiva massi” ja kaalukoguja fenomeni. Mass-tech on kõrgkvaliteetne proteiinipulber, mis on disainitud toetama kõrge-kalorsusega dieeti tagades pikaajalise aminohapete imendumise verre ja lihastesse. Mass-tech toetab proteiinide sünteesi ning anaboolseid (lihast ehitavaid) protsesse. Mass-tech aitab kiirelt taastuda ning parandada intensiivse treeninuga kahjustatud lihaskoed, samuti taastab ta lihaste glükogeenivaru tänu spetsiaalsele süsivesikute segule.

Erinevalt teistest vähem tuntud massilisajatest ei sisalda Mass-tech hormoone, kreatiini, stimulaatoreid ega aspartaami. Rikas nii BCAA’de kui teiste asendamatute ning asendatavate aminohapete poolest, Mass-tech sisaldab küllaldaselt iga aminohapet, mida keha vajab, maksimeerimaks lihaskasvu.

Tänu Muscletechi eksklusiivse maitse tehnoloogia abiga on Mass-tech läbimurre toidulisandite maitsetehnoloogias, pakkudes suud-vesistavaid maitseid, parimaid šeike, mida oled eales proovinud.

Mass-tech on saadaval šokolaadi-, vanilje-, ja maasikamaitselisena. Muscletech’i Mass-tech proteiinisegu koosneb ultra-filtreeritud vadaku valgu konsentraadist, alfa ja beeta kaseiinist ja kaseinaatidest, mikrofiltreeritud vadaku valgu isolaadist (rikas peptiidühendite poolest), muna albumiimist, kaltsium kaseinaadist ja piima proteiini konsentraadist. Iga Mass-tech’is leiduv proteiin tagab unikaalse ning üksteist täiendava aminohapete profiili. Kasutades Mass-tech toidukordade vahel või nende ajal hoolitsete selle eest, et kehal oleksid alati saadaval materjalid lihaste ehitamiseks – aminohapped.

Lisainfo

Kaal 7lbs
Portsjonid 13
Vorm Pulber

5 other products in the same category: