Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Allahinnatud ! Univarsal Animal Flex Vaata suuremalt

Univarsal Animal Flex

Animal Flex on maailmakuulsa spordi toitumisettevõtte Universal Nutrition eritooted. Ravimi eesmärk on tugevdada sportlaste liigesid ja sidemeid ning pealegi nende ravi!

Rohkem infot

UN006

Uus

35,00 €

-5,00 €

40,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Animal Flex on maailmakuulsa spordi toitumisettevõtte Universal Nutrition eritooted. Ravimi eesmärk on tugevdada sportlaste liigesid ja sidemeid ning pealegi nende ravi! Animal Flexi aluseks on glükoosamiin ja kondroitiin - kõige olulisemad preparaadid kõhre- ja sidekoe regenereerimiseks. Nad pakuvad kiiret tungimist toitainete kudede sügavale, neil on analgeetiline toime. Animal Flex suurendab vedelike voogu liigestele, mis hõlbustab nende tööd, parandab "määrimist".

Ravimi teine ​​omadus on tugev põletikuvastane toime. Animal Flexi võtnud sportlased täheldasid kudede turse kiiret vähenemist ja kiiret heaolu leevendust.

Kuid Loomade Flexi võtmist ei ole vaja alustada, kui sideaineid või liigeseid on juba probleeme, piisab, kui võtta seda poolannusena ja vigastuste vältimiseks. Ravimil on hea kaitsevarustus, see kaitseb kahjustusi ja tagab nende kiire regenereerimise.

Animal Flex on absoluutselt looduslikud tooted, selle vastuvõtmisega ei ole vastunäidustusi. Samuti lubatakse seda lubada ülemaailmne dopinguvastane komitee.

Tõenäoliselt tundub keegi, et loomflexi koostis on teatud ainetega "üle koormatud". Kuid see lisand ei ole algajatele. Selle sihtgrupiks on tõsiseltvõetud sportlased, kellel on teatud pikaajaline kogemus ja kogemused ning kes vajavad konkreetset abi liigeste ja sidemete kaitsmisel. Lõppude lõpuks on kõhrekoe vigastused märkimisväärsed, kuna neid on lihtne saada, kuid neid ravitakse väga kaua. Ja kahjustuste taastamiseks on mõnikord vaja täielikku puhastamist ja ühtegi koormat, mis suudab sportlane muljet koolitusprotsessi tagasi mitu kuud tagasi. Seepärast on koos liigestega mitte midagi muud reegel õigustatud: trauma on lihtsam mitte tunnistada kui raviks. Seetõttu on Animal Flexi vastuvõtt nii esimestel liigeste ebamugavustunnetel kui ka ennetusmeetmena tõsiste sportlaste tavaline praktika. Peamine asi, mida selle aja jooksul võtta, on toiduga rikkalik valk. Ja võib-olla spetsiaalsed preparaadid kollageeniga, mis veelgi kiirendavad sidemete kõhre ja sidekoe regenereerimist.

Lisainfo

Portsjonid 44
Vorm Pakendid
Kogus 44 packs

4 other products in the same category: