Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

SmartShake Signature Series - Ronnie Coleman Edition

Shaker SmartShake Signature Series Ronnie Coleman

Kahe sisseehitatud kambri olemasolu võimaldab säilitada mitut osa toidulisandeid, näiteks valke, kreatiini, vitamiine, kapsleid, tooteid enne ja pärast koolitust. SmartShake ™ -i puhul ei pea te portsjoni võtma, sest kõik on salvestatud loksutisse.

Rohkem infot

rc001

Uus

10,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Täiustatud lekke vältimise tehnoloogia muudab kaan ja kaane kuuma ja külma jooki ohutuks. Kaks portsjonit toidu lisaainete mahutid, millest üks eemaldatavate pillide sektsiooniga. Kaanel on täiendavad jämedad niidid.

Revolutsiooniline nõgus kuusnurkne võrgusilma filter, mis eemaldab pulbrilised tükid, andes oma jookidele ideaalse viskoossuse.

Karabiin, ideaalis sobib võtmeteks kapidis või jõusaalikaardis (valikuline).

Huvitav värvid valida, mis sobib SmartShake ™ -ga teie riiete ja isikupäraga.

 • * 3 hoiupesa (üks suur tass ja kaks lisakambert)
 • * Tehnoloogia lekete eest kaitsmiseks
 • * Mittemürgised taaskasutatavad plastid, BPA ja DEHP tasuta
 • * Mikrolaineahi, sügavkülmik ja nõudepesumasin
 • * Ohutu kuumade vedelike temperatuuril kuni 120 ° C / 248 ° F
 • * Tõmmake filter sisse / segistiga
 • * Tööstuslik kõrgekvaliteetne plastik
 • * 27 untsi (800 ml) tiigli suurused
 • * Komplekti kuulub 4 untsi kambrit (120 ml) ja 5,5 hektari suurust kambrit (160 ml)
 • * Üks sektsioon jagatakse tablettideks 4 väiksesse sektsiooni
 • * Patendi taotlemine
 • * Kavandatud Rootsis
 • * 5-aastane garantii

SmartShake ™ annab teile vabaduse teha kõike, mida vajate kogu päeva jooksul, kõik ühes seadmes!

SmartShake ™ on valmistatud kõrgekvaliteetsest tööstuslikust plastikust BPA ja DEHP. See on ohutu kasutamiseks mikro-, sügavkülmikus ja nõudepesumasinas. Tänu täiustatud lekke vältimise tehnoloogiale tagab kork ja kate 100% tiheduse ka kuumade ja külmade jookide puhul.

SmartShake ™ peamine eelis on kolm salvestusruumi, kus saate kergesti salvestada mitu toidu lisaainete kogust. Nagu proteiin, kreatiin, vitamiinid, kapslid, toidulisandid enne ja pärast treeningut või peaaegu kõike, mis sulle meeldib. SmartShake ™ annab teile vabaduse teha kõike, mida vajate kogu päeva jooksul, kõik ühes seadmes! See on palju mugavam kui alternatiivi üleandmine; kolm eraldi puhastusvahendit või veelgi hullem kolm toitu teie toidulisanditest.

Saate salvestada ka marjad, puuviljad, jogurt, kodujuust või isegi toiduvalmistamise kaerahelbed mikrolaineahjus kasutades SmartShake ™.

Uuenduslik ja nõgusfilter segab pulbrit ideaalse viskoossusega vedelikuga vaid mõnes kokteile. Filter fikseerub kaane (patent taotlemisel), ei ole vaja, et saada oma käed olid juhuslikult iga kord, kui soovite, et tõsta filter / mikser.

SmartShake ™ kasutatakse mitu korda päevas, 365 päeva aastas. Meie austatud Olympia sportlased nõustuvad, et kui kasutate SmartShake ™ -t, on karmide toitumiste läbiviimine palju lihtsam.

Me hoolime keskkonnast.

Saate alati olla kindel, et kasutame keskkonnasõbralikke kaubaveo võimalusi ja et plast on 100% ringlussevõetav. Me kujundasime kambrid nii, et need sobiksid transpordi ajal suurt tassi, nii et saame tarne ja süsiniku jalajälje vähendada 25% -ni. Ja ka aitate, sest te ei pea enam kasutama ühekordselt kasutatavaid mahutit, mida te pärast joomise lõppu viskad!

Lisafunktsioon!

Mitte palju koolitusrõivaid on oma taskutega tõmblukkides, seega on jõusaalis klahve lihtne kaotada. Kui kaasasolev karabinüür on olemas, siis lihtsalt kinnitage klahvid koti loksutilt või loksutilt.

Lisainfo

Kogus 800 ml
Värv Sinine

5 other products in the same category: