Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

RCSS L-Carnitine-XS Liquid

L-karnitiin on teie kehale abiks - vähendab väsimust, suurendab vaimset ja füüsilist aktiivsust, parandab kehalise võimekust ja vastupidavust koolituse ajal ning muudab selle stressi suhtes resistentseks.

Rohkem infot

Uus

20,00 €

Hoiatus: Viimane toode laos

Rohkem infot

L-karnitiin on keha - vähendab väsimust, suurendab vaimset ja kehalist aktiivsust, parandab jõudlust ja vastupidavust treeningu ajal ja muudab vastupidav stress. L-karnitiin toetab südame tööd ajal suurendavad oma füüsilist aktiivsust ja vähendada kolesterooli taset veres, viivitades teket veresoonte aterosklerootiliste naastude. L-karnitiin on nii universaalne, et seda soovitatakse mitte ainult professionaalsetele sportlastele, vaid ka kõige vanematele inimestele igas vanuses. Ravim on näidustatud mis tahes füüsilisele tegevusele, isegi pole otseselt seotud spordialadega.

L-karnitiin on kahe aminohappe ühend - lüsiin ja metioniin. Me kasutame seda iga päev koos toiduga! Seda kasutatakse laialdaselt meditsiinis, mida kasutatakse toidulisandina. L-karnitiin alandab kolesterooli sisaldust veres, soodustab rasva metabolismi aeroobsetes kehades (jookseb, ujumine ja muud hingamisteede harjutused). Range selle kasulik mõju organismile on väga lai, kuid tervisliku toitumise L-karnitiin on kohaldatud nii tõsine ja oluline ohutuse ohvitser vabaneda ülekaalust!

31 portsjonit pudeli kohta

3000 mg portsjoni kohta

4 Delicious maitsed

Lisainfo

Portsjonid 31
Vorm Vedelik
Kogus 465 ml

3 other products in the same category: