Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Muscletech Hydroxycut Clinical

Teaduslikult testitud kaalulangus.

Ekstreemne energia ja suurem vaimne keskendumine. Uue põlvkonna kaalulangetaja! Hydroxycut sisaldab toimeaineid, mida ei ole enne nähtud. See on kombinatsioon ingverist, salveist ja scutellariast pakkudes võrratut mõju! Juba 20 aastat on Hydroxycut nimi tuntud heade tulemuste poolest.

Rohkem infot

Uus

10,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Teaduslikult testitud kaalulangus.

Ekstreemne energia ja suurem vaimne keskendumine. Uue põlvkonna kaalulangetaja! Hydroxycut sisaldab toimeaineid, mida ei ole enne nähtud. See on kombinatsioon ingverist, salveist ja scutellariast pakkudes võrratut mõju! Juba 20 aastat on Hydroxycut nimi tuntud heade tulemuste poolest. Ja nüüd on järgmine uus Hydroxycut olemas. Kaks aastakümmet tegemi ja uus Hydroxycut Hardcore on tugevate annuste ga võtmekomponendidega ainulaadne kombinatsioon, mis pakub ülimat stimuleerivat kogemust. See sisaldab ka rohelise kohvi ekstrakti, mis parandab kaalulanguse tulemusi. Katsegrupp saavutas märkimisväärse kaalulanguse 60 päeva madala kalorsusega dieedi korral.

Tõhustatud vaimse fookuse parandava komponendiga.

Kasutades täpset annust ultra-tugevat veevaba kofeiini , aitab toode parandada vaimset keskendumist. Koos intensiivse energaplahvatusega saate treenida maksimaalse intensiivsusega t vaid ühekordse annusega!

Ultra-võimendatud termogeniees

Hydroxycut tekitab võimsa termogeneesi organismis, mis aitab kiirendada aiinevahetust! Sul on kõik vajalik, et rohkem treenida ja vormida keha, mida oled alati tahtnud! Sa pole kunagi midagi sellist varem proovinud - garanteeritud! Proovi Hydroxycut järgmise põlvkonna toodet juba täna! Kunagi enne pole nähtud sellist kombinatsiooni võimaid koostisosi!

Kasutamine:

Mõju võib olla individuaalne. Suurendage annust järk-järgult. Võtke üks annus 30 minutit enne oma kahte suurimat toidukorda päevas (nt. Hommiku- ja lõunasöök). Ära ületa 6 kapslit 24-tunnise ajavahemiku jooksul. Vältida ülesöömist ja juua 10 klaasi vett iga päev. Vältida kasutamist 5 tundi enne magamaminekut. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada 60 päeva koos dieedi ja treeninguga. Ärge kasutage rohkem kui 8 nädalat

3 other products in the same category: