Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Applied ZMA / 24hr Vaata suuremalt

Applied ZMA / 24hr

ZINC • MAGNESIUM • VIT B6

ZMA 24 Hour on ainulaadne tugeva kombinatsiooni väga biosaadavate tsingi, magneesiumi ja vitamiin B6 vormide vahel, lisades samal ajal arukalt lisatud koostisaineid, mis aitavad teil oma päeva alustada ja lõõgastuda.

Rohkem infot

5207

Uus

25,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Toidulisandid ZMA 24 Hour - unikaalne, võimas kombinatsioon väga biosaadav vormid tsingi, magneesiumi ja vitamiin B6, samal ajal, mis on nutikas segu koostisosad, mis aitavad teil alustada oma päeva (päev CAP) ja edendada lõõgastav magada (NIGHT CAP), maksimeerides Võimalik, et ZMA kasutab 24 tundi ööpäevas, mitte ainult öösel.

In ZMA on mitmeid eeliseid keha ja selle funktsionaalsust, nii Applied Toitumine, me usume, et suurendada ZMA tarbimise ööpäevaringselt, mitte ainult enne magamaminekut, see aitab Applied Toitumine tegema seda, mida me teeme parima, järgmisele tasandile ning aitab tõsta oma mängu.

TSINK: soodustab normaalset funktsiooni immuunsüsteemi ja ainevahetust makro- ja hooldus normaalne nägemine ja normaalsele nahale / juuksed / küüned ja luukoe normaalseks. Samuti soodustab see normaalset kognitiivset funktsiooni ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Magneesium: aitab elektrolüütide tasakaalu ja hooldus normaalne luud ja hambad, normaalse toimimise närvisüsteemi ja lihaste funktsiooni, normaalne valkude sünteesi ja psühholoogiline funktsioon, vähendada väsimust ja väsimus.

VITAMIIN B6: lisatakse segu, edendades normaalse valgu ja glükogeeni ainevahetust, normaalse toimimise normaalne immuunsüsteemi funktsiooni ja normaalse ainevahetuse.

SMART BLEND: Sellele segule lisatakse väljavõte Palderjanijuured ja kirg lillede napsiks ja kofeiini veevaba päev.

PEAMISED eelised soodustab normaalse taseme säilitamist testosterooni soodustab normaalset funktsiooni immuunsüsteemi soodustab normaalset valkude sünteesi

KASUTATUD ATHLETE KATSETAMISEKS Kogu käesoleva toote partii kontrollitakse kontrollitud programmis keelatud ainete suhtes. Tooted läbivad range testimise akrediteeritud laborites ISO 17025 tagada kõrgeimal tasemel kindluse, et nad on ohutud kasutamiseks sportlastele. GMP

See toode toodeti GMP-s range kvaliteedikontrolli all, et tagada järjepidev kõrge kvaliteet, mis vastab müügiloa (MA) nõuetele või toote spetsifikatsioonidele.

KOOSTISOSAD (KAPSULE PÄEV) RED CAPSULE

Pakendi kasutamine: 30 kapslit pakendi kohta

  • Arv portsjoni kohta
  • Magneesium aspartaat 450,8 mg
  • Kofeiini veevaba 63,1 mg
  • Zinc Mono L-metioniin 30 mg
  • Vitamiin B6 (püridoksiin-HCl) 11 mg

MUUD KOOSTISOSAD:

Paisuvat ainet (želatiin, tselluloosi mikrokristallina, magneesiumstearaat), värv (punane raudoksiid, titaandioksiid).

KOOSTISOSAD (NIGHT CAPSULE) VALGE KAPPIIN

Pakendi kasutamine: 30 kapslit pakendi kohta

Lisainfo

Portsjonid 60
Vorm Kapslid
Kogus 60

4 other products in the same category: