Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Applied BCAA 6K 4:1:1 Vaata suuremalt

Applied BCAA 6K 4:1:1

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) 4: 1: 1 tabletid

Mis on BCAA 6K tabletid? Hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) 4: 1: 1 tabletid sisaldavad kolme 9 olulist aminohapet, leutsiini, isoleutsiini ja valiini 4: 1: 1 suhtega. BCAA 6K tabletid annavad 6000 mg BCAA-d ühe portsjoni kohta (6 tabletti) ja neid võib võtta kogu päeva või enne ja pärast treeningut.

Rohkem infot

5086

Uus

30,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Mis on BCAA 6K tabletid? Hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) 4: 1: 1 tabletid sisaldavad kolme 9 olulist aminohapet, leutsiini, isoleutsiini ja valiini 4: 1: 1 suhtega. BCAA 6K tabletid annavad 6000 mg BCAA-d ühe portsjoni kohta (6 tabletti) ja neid võib võtta kogu päeva või enne ja pärast treeningut. BCAA 6K tablette võivad võtta aktiivsed isikud ja need sobivad kõigile, kes osalevad intensiivses väljaõppes.

Täiustatud, väga bioloogiliselt kättesaadava vitamiinide B6 ja B12 vormi lisamine BCAA 6K kompleksile aitab suurendada teie energia taset ja vastupidavust, mis aitab teil oma koolitust veelgi maksimeerida, suurendades samal ajal paranemist.

BCAA 6K tabletid sobivad hästi ka rakendusliku toite glutamiini ja kriitilise toiduga.

OLULISED HÜVITUSED

  • Aitab parandada post-treenimise lihaste taastumist
  • Aitab soodustada valgu sünteesi tailihas
  • Lisatud vitamiine B6 ja B12
  • Aeroobsete ja anaeroobsete sportimisvõimaluste optimeerimiseks

KASUTATUD ATHLETE KOHTA

Iga toote partii testitakse keelatud ainete suhtes jälgitavas programmis. Tooted viiakse läbi ISO 17025 akrediteeritud laboris rangelt, et tagada kõrgeim tase, et sportlased saaksid neid turvalisemalt kasutada.

GMP

See toode on valmistatud GMP-rajatises range kvaliteedikontrolli abil, et tagada järjepidev kõrge kvaliteet, mis vastab müügiloa (MA) või toote spetsifikatsiooni nõuetele.

KASUTAJATE KOGUMINE

*RDA%
L-Leucine 4000 mg N/A
L-Isoleucine 1000 mg N/A
L-Valine 1000 mg N/A
L-Leucine 3 mg 214 %
L-Leucine 5 mcg 200 %

KOGUS PORTIONILE

Pakkumise suurus: 6 tabletti

Mahuti toit: 40

KOOSTISOSAD

Fosfaatdikaltsium, steariinhape, mikrokristalne tselluloos, magneesiumstearaat, kroskarmelloosnaatrium, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, dekstriin, dekstroos, soja letsitiin, naatriumtsitraat.

ALLERGENID: Sisaldab soja.

Lisainfo

Portsjonid 40
Vorm Tabletid
Kogus 240 tabs

10 other products in the same category: