Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Muscletech Aminobuild Next Gen Energized

Ehitab lihast ja suurendab sooritusvõimet

Hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAd) kasutavad tipp kulturistid ja teised sportlased juba aastaid just nende treeningu vastupidavuse ja taastamise toetamise omaduste pärast. BCAAd koosnevad kolmest tugevast aminohapetest – leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist.

Rohkem infot

Uus

30,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Sooritusvõimet suurendav BCAA valem Betaiiniga

 • Suurendab märkimisväärselt lihaste vastupidavust
 • Vähendab treeningjärgset valulikkust ja väsimust
 • Vitamiin B6 loodusliku energia allikaks
 • Stimuleerib lihaste proteiini sünteesi
 • Toetab kuiva lihase kasvu ja taastumist
 • Sisaldab 2.5 grammi Betaiini, tõendatud vastupidavuse suurendajat

Ehitab lihast ja suurendab sooritusvõimet

Hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAd) kasutavad tipp kulturistid ja teised sportlased juba aastaid just nende treeningu vastupidavuse ja taastamise toetamise omaduste pärast. BCAAd koosnevad kolmest tugevast aminohapetest – leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist. Need sobivad just tugevasti treenivale sportlasele, kuna need happed on lihaste esmased ehitustalad ja aitavad võidelda lihase kaotusega ning proteiini lagundamisega, eriti intensiivse treeningu ajal.

Ja kuigi mitmed BCAA pulbrid annavad just need kolm põhilist, siis enamus BCAA või amino pulbreid ei põhine teaduslikul uurimusel ning need ei ole loodud soorituse parendamiseks. MuscleTech® teadlased teadsid seda, kui nad lõid AMINO BUILD® valemi ja just selle pärast lõid nad rohkem kui „järjekordse“ aminovalemi. Selle asemel AMINO BUILD® on loodud arvestades tipp-sportlasi ja loodud kliiniliselt uuritud koostisosadest, mis aitavad suurendada sooritusvõimet – sh suures koguses BCAAd, kliiniliselt uuritud kogus leutsiini ja betaiini, mida teistes aminovalemites lihtsalt ei olnud.

Kliiniliselt doseeritud lihased - ja sooritustparandav BCAA valem

Nüüd MuscleTech® arendajad on võtnud selle kõige võimsama aminosegu ja muutnud seda veelgi paremaks! Tutvustame AMINO BUILD® NEXT GEN! See uus võimas valem on originaalse AMINO BUILD® uuendatud versioon, milles on uus elektrolüütide sega ja veelgi parem maitse! Erinevalt doseerimata toodetest, mille osas on vähene või puudulik uurimistöö, toetab AMINO BUILD NEXT GEN neli erinevat kliinilist uuringut, mis tõendavad lihaste, jõu ja sooritusvõime parandamise võimeid!

Toob 8 grammi BCAAd

See võimas treeningeelne ja –aegne segu sisaldab 100% BCAA vaba-vormi massiivset doosi 8 grammis (2 mõõdulusikas) ideaalses 2:1:1 vahekorras, mis aitab toita skeletilihaseid, säilitada lahste glükogeeni varusid ja vähendada proteiini lagundamist.

Sisaldab kliiniliselt uuritud betaiini kogust kuiva lihase saavutamiseks.

Igas AMINO BUILD® NEXT GEN kahe mõõdulusika suuruses serveeringus sisaldub 2.5 grammi suurune kogus betaiini lisatud segule, mis aitab tarbijatel oluliselt parandada nende lihaste vastupidavust. See 2.5 grammine kogus aitas tarbijatel samuti lisada 1,7 kg kuiva lihast.

Lõpeta esimesena

 • Igakülgne treeningjärgne taastumine
 • 5 grammi – kreatiini ühes serveeringus
 • 5 grammi - glutamiini ühes serveeringus
 • 4 grammi – BCAA-d ühes serveeringus
 • Looduslikult ja kunstlikult maitsestatud Naturally & Artificially Flavored
 • 30 serveeringut
 • Toidulisand

Kolm ühes treeningjärgne taastumissegu

 • Taastumine
 • Lihasmassi kasvamine
 • Jõud

JUHISED: Kasutades toidulisandina, sega 1 kulbitäis 500-600ml külma vee või vabal valikul joogiga enne, treeningu ajal või selle järgselt.

Lisainfo

Portsjonid 30
Vorm Pulber
kaloreid 25
Süsivesikud kokku 1 g
L-leutsiin 2 g
L-isoleutsiin 1 g
L-valiin 1 g
Tauriin 500 mg
L-glutamiin 500 mg
L-alaniin 500 mg
Veevaba betaan 1,25 g
Naatriumkloriid 180 mg
Kookosvesi 50 mg
Arbuusimahl 50 mg
Dikaaliumfosfaat 40 mg

10 other products in the same category: