Viimati vaadatud

Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Nitrotech Performance Series

Täiustatud vadakuvalgu + isoleerimisvalem

NITRO-TECH® on juba üle 20 aasta olnud juhtiv proteiini kaubamärk. Inimese teadusuuringute ja tipptasemel teaduse aluseks on loodud arvukate tarbijate usaldus kogu maailmas. Nüüd on Team MuscleTech® teadlased uhked, et esitavad uue valemi, mis põhineb täielikult kiiresti absorbeerivate vadakupeptiidide ja kõrge puhtusastmega vadaku-isolaatide korral.

Rohkem infot

Uus

35,00 €

Toodet pole enam laos

Rohkem infot

Vadaku isolaat + lihase lihasmasin
 
Nitro-Tech on teaduslikult konstrueeritud vadaku isolaat + lahja lihasmasinate valem, mis on mõeldud kõigile sportlastele, kes otsivad rohkem lihaseid, tugevust ja paremaid tulemusi. Nitro-Tech sisaldab valku, mis pärineb peamiselt vadakuvalgu isolaadist ja on paranenud ka kõige uuritumal kujul kreatiiniga, et suurendada lihaste kasvu ja tugevust.

Valemi ülevaade: faktid ei valeta

Ehita rohkem lahja lihaseid kui tavaline vadakuvalk. Uuringus, mis viidi läbi ja avaldati teaduslikus ajakirjas, on näidatud, et Nitro-Techi põhivalemi kasutajad said 8,8 naela. kuut nädalat lihase taset võrreldes isikutega, kes kasutasid regulaarset vadakuvalku, kes said 5,1 naelsteriini.

Kiire treeningujärgne aminohapete manustamine: lisaks oma peamistest lihasvalkude koostisosadest on Nitro-Tech esimene valk, mis sisaldab kõiki kolme põhivabad vabal kujul olevat aminohapet (alaniin, glütsiin ja tauriin) ning on mõeldud oluliste aminohapete ja proteogeensete (proteiini moodustamise) aminohapped, mis teie vereringesse kiiresti lagundatakse ja imenduvad - aitab kaasa lihasrakkude parandamisele ja kasvule ning aitab Nitro-Techil teha ideaalseks otstarbeks aminohapete kiireks manustamiseks pärast treenimist.

Alaniin on pärast leutsiini valgu sünteesi teine ​​kõige laialdasemalt kasutatav aminohape ja on intensiivse väljaõppe ajal peamiseks aminohappeks kasutatava glükoosi tootmiseks. Eksperdid usuvad, et alaniiniga treeninguga täiendamine võib aidata võidelda lihaste lagunemise vastu ja edendada valgusünteesi.

Glütsiin on aminohape, mis on täheldatav, et see mängib rolli paljude teiste bioloogiliste ühendite moodustamisel organismis, nagu valkud ja kreatiin, ning isegi toetab rakkude volumistamist.

Tauriin on lihastes leitud teine ​​kõige rikkalikum aminohape ja rakumuliseerimise abiained.

Ehita rohkem tugevust kui tavaline vadakuvalk. Iga Nitro-Techi kook sisaldab teaduslikult tõestatud kreatiinmonohüdraadi annust (3 grammi). Kombineeritud Nitro-Tech'is toodab vadakuvalku ja kreatiini tugevam kui tavaline vadakuvalk. Ühes uuringus suurendasid Nitro-Techi vadak / kreatiini kombinatsiooni kasutavad subjektid 34-naelset maksimaalset pinkprinat, võrreldes ainult 14-le naeluga regulaarse vadakuvalgu puhul.

Ultrapuhastav valguvalgus: Nitro-Techi ühekordselt kasutatav koor sisaldab 30 grammi proteiini, peamiselt vadakuvalgu isolaati, ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraati ja hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaati, koos mitte rohkem kui 1 grammi süsivesikuid ja 1,5 grammi rasva ! Enamik valgu pulbreid annab karbonaadiga oluliselt vähem valku, samal ajal kui mõned valguvalemid sisaldavad rasva ja süsivesikuid. Nitro-Techi vadakuvalk filtreeriti mitmefaasilise filtreerimise tehnoloogia abil vähem rasva, laktoosi ja lisandite jaoks kui odavamad valguallikad.

Hankige oma raha eest rohkem: erinevalt konkurentsist, sisaldavad Performance Series-tooted suurepäraseid olulisi koostisaineid kliiniliselt annustatud kogustes, mis on täielikult avalikustatud, nii et te teate täpselt, mida te eest maksate.

Parim klassi maitse: iga Nitro-Techi maitse võitis kolmanda koha peal

Lisainfo

Kaal 2lbs
Portsjonid 25
Vorm Pulber

2 other products in the same category: