Brändid

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Antud tootja tooted: Applied Nutrition

Rakenduslik toitumine, me mõistame täpselt seda, mida klient vajab, alates konkureerivast sportlast kuni keskmise entusiastani pakume täielikku laialdast, testitud, ainulaadset valikut spordi toimivuse täiendusi, mis on välja töötatud aktiivse elustiili täielikuks väljaarendamiseks.

Siin meie veebipoes saate sirvida meie laia valikut taskukohaseid spordi toitumise ja kulturismi toidulisandeid, sealhulgas enne treeninguid, post treeninguid, kehakaalu suurenemist, kehakaalu kaotamist, sealhulgas nii termogeenset kui looduslikku, BCAA-d ja olulist aminohape, taastumist ja elektrolüütide hüdreerimist, dieedi proteiinisööki Asendamine ja kõik muud proteiini- ja toiteväärtusega tooted.

INFORMATSIOONI SPORT: meie toodete, sealhulgas kriitilise massi, kriitilise toorme, kriitilise pumbaga, BCAA aminohüdraadi ja Recover-XP peamine valik on kõik tooted, mis registreeritakse ja testitud WADA poolt tagatud informeeritud spordi juhtorganina, mis kannab meie vigiriskiga testi iga toodetud partii kohta, vähendades igasugust saastumise riski keelatud ainetega, andes nii kasutajale maksimaalse meeleolu.

Sportlastele testitud: kuna kõik meie tooted kannavad mandaati testitud sportlaste jaoks, tagab see keskmisele kasutajale, et nad kasutavad spordiala jaoks sobivaid tooteid, ja kinnitab, et iga toode on 100% täpne oma etiketi nõudmisel, mis pakub realistlikke ja saavutatavaid tulemusi .

Rohkem
lehe kohta
Applied 100% Beef Isolate

100% veiseliha proteiini isolaat Laktoos ja piimavaba valk Laktoosivaba Piimakarja tasuta Suhkruvaba Soja tasuta Madala rasvasisaldusega Toidulisand magusainega

60,00 €
Läbimüüdud
Applied BCAA 6K 4:1:1

Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) 4: 1: 1 tabletid Mis on BCAA 6K tabletid? Hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) 4: 1: 1 tabletid sisaldavad kolme 9 olulist aminohapet, leutsiini, isoleutsiini ja valiini 4: 1: 1 suhtega. BCAA 6K tabletid annavad 6000 mg BCAA-d ühe portsjoni kohta (6 tabletti) ja neid võib võtta kogu päeva või enne ja pärast treeningut.

30,00 €
Läbimüüdud
Applied BCAA Hydrate

BCAA aminohüdraat BCAA aminohüdraat on suhkru vaba treenimine ja taaskasutamise joogimõõtmine, et iga sportlane, kulturistid, Powerlifters, poksijad ja üldiselt hoiavad paigaldajad peaksid tarbima iga treeningu ajal.

30,00 €
Läbimüüdud
Applied Casein

100% kaseiin - aeglaselt vabastav proteiin, millele on lisatud seedetrakti ensüümi segu Applied Nutrition'i 100% kaseiinvalk on oluline kõigile, kes tahavad oma lihaseid tankida une ajal, kui on ebaotstarbekas tarbida toitu või juua. Selle aja jooksul võib teie keha sattuda näljastumisrežiimi ja hakata lihaskoe lagundama

57,00 €
Läbimüüdud
Applied CLA

Konjugeeritud linoolhape CLA või konjugeeritud linoolhapped on vähemalt 28 linoleumhappe isomeeride perekond, mis on looduslikult esinev toitaine, mis leiab peamiselt mitmesuguseid toiduaineid nagu veiseliha, kalkun ja isegi piimatooted

20,00 €
Läbimüüdud
Applied Creatine 3000

Mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat Rakendatud toitumine Kreatiin 3000 sisaldab 3000 mg mikrokristalliseerunud kreatiini monohüdraati portsjoni kohta. Kui päevane annus on 3000 mg, võib kreatiin suurendada füüsilist võimekust järjestikuste lühiajaliste ja kõrge intensiivsusega treeningutel.

15,00 €
Läbimüüdud
Applied Critical Cuts

Täiskomplekt kaalulangus Kriitilised jaotustükid sisaldavad unikaalselt tasakaalustatud laboratooriumis uuritud seitset individuaalset valemit, mis katab kaalulangusprotsessi kõiki aspekte. See fantastiline multivalem sisaldab kõiki olulisi toimeaineid, mis on seotud kehakaalu reguleerimise, ainevahetuse ja keha rasvaga.

35,00 €
Läbimüüdud
Applied Critical Mass 2.89 kg

Suure jõudlusega kehakaalu suurendaja Applied Critical Mass oli mõeldud inimestele, kellel on raske koguda massi, raske saada. Critical Mass tagab tiheda kalorikogemuse, mis sisaldab kõrgeid proteiinisisalduse ja süsivesikute sisaldust igas portsjonis. See on tehtud selleks, et teie kasvavad musts saaksid kõik vajalikud naturaalsed ained, mis on vajalikud...

35,00 €
Läbimüüdud
Applied Critical Mass 6kg

Suure jõudlusega kehakaalu suurendaja Applied Critical Mass oli mõeldud inimestele, kellel on raske koguda massi, raske saada. Critical Mass tagab tiheda kalorikogemuse, mis sisaldab kõrgeid proteiinisisalduse ja süsivesikute sisaldust igas portsjonis. See on tehtud selleks, et teie kasvavad musts saaksid kõik vajalikud naturaalsed ained, mis on vajalikud...

60,00 €
Läbimüüdud
Applied Critical Whey

Testitud sportlaste jaoks KONTSENTRATSIOONI KASUTATUD PROTEIN • WHEY ISO-XP • HÜDROLILINE VELT • Kriitiline vadaku täiustatud proteiini segu on mõeldud kõigile, kes aitavad neil taastada ja maksimeerida oma õppimiseesmärke.

50,00 €
Läbimüüdud
Applied Diet Whey

LEAN ISO WHEY BLEND Applied Nutrition's Dieet Whey on kindlasti kõige kaasaegsem kaalujälgimistoetus, mis ühendab kõik peamised koostisosad, mis praegu teadaolevalt aitavad kaasa kehakaalu reguleerimisele, sealhulgas EFSA (Euroopa toidutariifide vanus)

25,00 €
Läbimüüdud
Applied Drawstring Bag

Mugav ja vastupidav Applied Nutritioni kaubamärgiga kott, millel on kiirus ja mugavus nööriga.

10,00 €
Laos