Enne treeningut 

Siin on 6 toodet.
Aminohapped
Muscletech Aminobuild Next...

Ehitab lihast ja suurendab sooritusvõimet Hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAd) kasutavad tipp kulturistid ja teised sportlased juba aastaid just nende treeningu vastupidavuse ja taastamise toetamise omaduste pärast. BCAAd koosnevad kolmest tugevast aminohapetest – leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist.

30,00 €
Läbimüüdud
Enne treeningut
Muscletech Vapor X5 Next Gen

KÕIGE VÄLTIMISEKS NEUROSENSORIAALNE KOGEMUS MuscleTech® teadlased leppisid uuesti välja enne treeningukategooriat. VaporX5 ™ Next Gen on kõige täiuslikum eeltundlik toode. See pakub enneolematut energiat, äärmuslikke lihaspumbasid ja jõudlust, sürreaalset sensoorset kogemust ja teaduslikult valideeritud lihaskoormuse võimet!

25,00 € 32,00 €
Alandatud hind!
Läbimüüdud
Enne treeningut
Muscletech naNOx9 Next Gen

Parim ja ainulaadne lämmastikoksiidi omastamise süsteem Kui sind huvitab kilode kaupa lihaste kasvatamine, ei saa alahinnata lihaste pumbaefekti tähtsust. Pumbaefekti mõjul toimub veresoonte laienemine, mis toob lihastesse suuremal hulgal toitainerikast verd ja muudab lihaseid suuremaks. See tekitab lihasrakkudes anaboolse keskkonna, mis soodustab...

25,00 € 32,00 €
Alandatud hind!
Läbimüüdud
Enne treeningut
Muscletech Neurocore Pro...

NeuroCore - Super-kontsentreeritud treeningeelne stimulant NeuroCore on formuleeritud ümber selliste võtmekoostisosade nagu beeta-alaniin, L-tsitrulliin, kreatiin hüdrokloriid ja geranium robertanium, pakkumaks sulle ülimat treeningkogemust, mille sarnast sa teiste turul olevate toodete seast ei leiaks. Garanteeritult.

30,00 €
Läbimüüdud
Aminohapped
Muscletech Platinum BCAA

MIS TOODAB PLATIIN BCAA 8: 1: 1 UNIQUE? PLATIIN BCAA 8: 1: 1 harunenud ahelaga aminohapete valemiga, mis on konstrueeritud tugeva BCAA suhtega 8: 1: 1 (leutsiin, isoleutsiin, valiin). Erinevalt teistest BCAA-pillidest, mille suhe näiteks 3: 1: 2 või 2: 1: 1, kasutab PLATIIN BCAA 8: 1: 1 suhet 8: 1: 1, et teie lihased koormata leutsiiniga iga toiduga.

25,00 €
Läbimüüdud
Enne treeningut
RCSS Yeah Buddy

Ronnie Colemani "Jah Buddy" Extreme Energy Pre treening

32,00 €
Läbimüüdud

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Tarnijaid

Tarnijaid pole