Kaalukaotus 

Siin on 4 toodet.
Kaalukaotus
Muscletech Hydroxycut Clinical

Teaduslikult testitud kaalulangus. Ekstreemne energia ja suurem vaimne keskendumine. Uue põlvkonna kaalulangetaja! Hydroxycut sisaldab toimeaineid, mida ei ole enne nähtud. See on kombinatsioon ingverist, salveist ja scutellariast pakkudes võrratut mõju! Juba 20 aastat on Hydroxycut nimi tuntud heade tulemuste poolest.

10,00 €
Läbimüüdud
Kaalukaotus
Applied CLA

Konjugeeritud linoolhape CLA või konjugeeritud linoolhapped on vähemalt 28 linoleumhappe isomeeride perekond, mis on looduslikult esinev toitaine, mis leiab peamiselt mitmesuguseid toiduaineid nagu veiseliha, kalkun ja isegi piimatooted

20,00 €
Läbimüüdud
Kaalukaotus
Applied Critical Cuts

Täiskomplekt kaalulangus Kriitilised jaotustükid sisaldavad unikaalselt tasakaalustatud laboratooriumis uuritud seitset individuaalset valemit, mis katab kaalulangusprotsessi kõiki aspekte. See fantastiline multivalem sisaldab kõiki olulisi toimeaineid, mis on seotud kehakaalu reguleerimise, ainevahetuse ja keha rasvaga.

35,00 €
Läbimüüdud
Kaalukaotus
RCSS L-Carnitine-XS Liquid

L-karnitiin on teie kehale abiks - vähendab väsimust, suurendab vaimset ja füüsilist aktiivsust, parandab kehalise võimekust ja vastupidavust koolituse ajal ning muudab selle stressi suhtes resistentseks.

20,00 €
Laos

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Tarnijaid

Tarnijaid pole