Vitamiinid 

Siin on 6 toodet.
Vitamiinid
Muscletech Platinum...

Teaduslikult kavandatud päevased multivitamiinid Platinum Multivitamiin on täisväärtuslik multivitamiinkompleks, mis on mõeldud tervisliku toe jaoks kulturistidele, aktiivsetele inimestele ja isegi eliidi sportlastele.

20,00 €
Läbimüüdud
Vitamiinid
Applied Tri-Omega 3-6-9

Soodustab südame tervist ja aju funktsiooni. Omega 3-6-9 sisaldab kalade ja taimeõlide segu, mis tagavad Omega-3, Omega-6 ja Omega-9 rasvhapete täiusliku tasakaalu. Halal Certified

15,00 €
Läbimüüdud
Vitamiinid
Applied Vitamin-C

C-vitamiin on vees lahustuv vitamiin, mis aitab võidelda vabade radikaalidega, mis võib põhjustada oksüdatiivset stressi ja rakkude enneaegset vananemist. Üks selle peamistest funktsioonidest on kollageeni moodustumine, mis on oluline tervete küünte, naha, juuste ja liigeste jaoks.

12,00 €
Läbimüüdud
Eriline
Applied ZMA / 24hr

ZINC • MAGNESIUM • VIT B6 ZMA 24 Hour on ainulaadne tugeva kombinatsiooni väga biosaadavate tsingi, magneesiumi ja vitamiin B6 vormide vahel, lisades samal ajal arukalt lisatud koostisaineid, mis aitavad teil oma päeva alustada ja lõõgastuda.

25,00 €
Läbimüüdud
Vitamiinid
RCSS Vita-XS

Vita-XS Tabletidest koosnev vitamiinide ja mineraalide kompleks Suure jõudluse säilitamiseks suurenenud füüsilise ja vaimse stressi näol Annab 100 protsenti igapäevasest vitamiinide tarbimisest Toetab immuunsüsteemi Suurendada keha energia potentsiaali

25,00 €
Läbimüüdud
Eriline
Univarsal Animal Flex

Animal Flex on maailmakuulsa spordi toitumisettevõtte Universal Nutrition eritooted. Ravimi eesmärk on tugevdada sportlaste liigesid ja sidemeid ning pealegi nende ravi!

35,00 € 40,00 €
Alandatud hind!
Läbimüüdud

Meie kauplused

Meie kauplused

Farmfit OÜ Tallinn, Estonia, Elektri 1. Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! info@farfit.ee

Tarnijaid

Tarnijaid pole